[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
• Перегляд теми - ОРГАНІЗАЦІЯ ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕНЬ У С. СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕНЬ У С. СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ

Обговорюємо останні події в Петрівському

ВИ ПІДТРИМУЄТЕ ІДЕЮ СТВОРЕННЯ ЕКСПРЕС-МАРШРУТІВ (СТМ Академ./Теремки) у ранкові/вечірні години-пік

1) Так, підтримую
7
100%
2) Ні, не підтримую
0
Немає голосів
3) Так, підтримую - є інша ідея (опис у коментарях)
0
Немає голосів
4) Ні, не підтримую - є інша ідея (опис у коментарях)
0
Немає голосів

Всього голосів : 7

ОРГАНІЗАЦІЯ ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕНЬ У С. СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ

Повідомлення Miroshnichenko A » 13 лютого 2017, 13:09

Шановна громадо!!!

Дана тема була створена для організації єдиної е-платформи на якій будуть розміщуватись всі останні новини та ідеї у питаннях щодо:
1) змінення ціни на проїзд у приміських маршрутних автобусах по області в цілому
2) змінення ціни на проїзд у приміських маршрутних автобусах в с. Святопетрівське зокрема
3) створення альтернативних засобів пересування в ранкові та вечірні часи-пік з села до Києва та з Києва до села
4) надання та генерація нових конструктивних пропозицій щодо вирішення (покращення) питання пасажироперевезень у с.Святопетрівське зокрема та між населеними пунктами (Київ, Боярка, Вишневе тощо) в цілому.
Miroshnichenko A

Повідомлення: 33
Живу в Петрівському з: 15 травня 2013
З будинку: Теплична 38
Я родом із:

Re: ОРГАНІЗАЦІЯ ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕНЬ У С. СВЯТОПЕТРІВСЬКЕ

Повідомлення Miroshnichenko A » 13 лютого 2017, 13:35

ТЕЗОВО ПРО ТЕ ЯК ПРОХОДИТЬ РОБОТА У ПИТАННІ ЩОДО ОБГРУНТОВАНОСТІ ПІДНЯТТЯ ЦІН НА ПРОЇЗД ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ В ЦІЛОМУ ТА СВЯТОПЕТРІВСЬКОМУ ЗОКРЕМА:

1) Була створена робоча група при ОДА куди увійшли деякі населені пункти (Вишневе та ще один, нажаль досі організатори не розкрили який :-) ) всі інші це представники перевізників та ОДА. При спробі розширити групу більшою кількістю представників населених пунктів - відповідь голови групи "категорично ні, не бачимо в цьому сенсу". Відповідно представник від с. Святопетрівське не увійшов до складу групи. Але це навіть краще, бо у нас завдяки цьому розширились повноваження у захисті своїх проблем :-), тобто коли ті населені пункти, які ні про що конкретне не домовлялись із ОДА, можуть діяти так як вважають за потрібне. Звісно в т.ч. і робоча група це може робити, але вона в певній мірі обмежена вже досягнутими домовленостями, оскільки - ДОГОВІР ДОРОЖЧЕ ГРОШЕЙ. У громади ж жодних зобов'язань.

2) група вже засідала 2 рази, і на останній зустрічі ніби вдалось досягнути, хоч і хиткого, АЛЕ ДІЙСНО РЕЗУЛЬТАТ. Цитата Людмили Мартиненко (представника від Вишневого): "Результат: вивчивши усі аспекти складових тарифу і розуміючи, що ціна на паливо-мастильні матеріали і запчастини виросла, робоча група рекомендувала обмежити зростання цін на проїзд до 25% від цін, які діяли станом на 30 листопада 2016 року. Тобто, наприклад, Вишневе-Київ було 8 гривень, то стане максимально – 10 грн. Чекаємо на рішення перевізників."
На мою думку, групі вдалось досягнути головного - КОМПРОМІСУ. Бо всі розуміють, що працювати у збиток ні хто не буде, але і наживатись на нас ми теж не дамо.

3) паралельно продовжується "діалог" між громадою та ОДА у вигляді звернень. Останнє, яке було мною подане до ОДА - це колективне звернення від членів робочої групи (коли я його готував, то за словами Люмили Мартиненко, представник від с. Святопетрівське мав бути у групі :-) ) де ми просили провести ВІДКРИТИЙ ПОПЕРЕДНІЙ конкурс СЕРЕД ВСІХ БАЖАЮЧИХ хто хоче заробляти на маршрутах Київської області, а за його результатами:
а) прибрати тих хто не згоден працювати далі
б) завести нових гравців на нових умовах.

Відповіді поки немає, але я планую зібрати підписи вже від громади Святопетівського та направити аналогічне звернення від громади. Будемо дотискати :-)

4) Паралельно з цим, мною підготовлений проект листа від імені голови ОДА, який мав бути надісланим на всіх перевізників з метою отримати детальне розшифрування за всіма елементами формули за якими здійснюється розрахунок тарифу. По цьому листу також відповіді немає, але думаю і не буде :-) і нас це має не турбувати бо аналогічний лист нами всіма був підписаний та направлений до ТОВ КЛАЙТ ще у січні - скоро строк відповіді :-)

5) очікуємо відповіді від голови або від деп.корпусу, щодо питання проведення громадських слухань, з питань озвучених у голосуванні :-) . Згідно нашого звернення, яке було зареєстроване у сільраді 26.01.2017 року вхідний № 02-23/48, дата яку запропонували ми голові вже пройшла - 11.02.2017. Тепер очікуємо відповіді на яку дату у суботній день, заплановано проведення громадських слухань?

6) крім цього, я на даний час веду перемовини з певними людьми, за результатом якого може вдасться зробити пілот в області в цілому з визначення пасажиропотоку на ключових маршрутах, щоб раз і на завжди поставити крапку у питанні ціноутворення, бо саме пасажиропотік - Є ОСНОВНИМ ЕЛЕМЕНТОМ, ЯКИМ МАНІПУЛЮЮТЬ ПЕРЕВІЗНИКИ І ТИМ САМИМ ЗАНИЖЧУЮТЬ СОБІ І ПРИБУТКИ, оскільки це питання ні ким та ні чим не контролюється і перевізники ніколи самі не скажуть реальну кількість пасажирів яку вони перевезли - а це значить, що ми ніколи від них не дізнаємось, яка грошова маса осідає у них в кишенях. ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ ЗГОДОМ!!!!

7) БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ І МИ ВСІ РАЗОМ В НІЙ ТОЧНО ПЕРЕМОЖЕМО..... :-)
Востаннє редагувалось Miroshnichenko A в 13 лютого 2017, 14:36, всього редагувалось 1 раз.
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 13 лютого 2017, 13:39

Окремо викладаю посилання на гугл диск, де розміщені всі звернення, які були нами направлені у вказаному питанні.

1) ПОДАНІ ДОКУМЕНТИ - https://drive.google.com/open?id=0B7HWz ... y1kTEJNWWc

2) ПРОЕКТ СКАРГИ НА ЯКІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕНЬ (це документ необхідно використовувати всім хто не задоволений якістю перевезень. Сам документ може редагуватись за пунктами в частині того, що якщо якого пункту немає, але ви вважаєте що це теж впливає на якість та безпеку перевезень і у вас є докази, додавайте та надсилайте. ВАЖЛИВО - ДЛЯ ІНІЦІЮВАННЯ ПИТАННЯ ЩОДО РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ З ПЕРЕВІЗНИКОМ ДОСТАТНЬО 3-Х ТАКИХ СКАРГ) - https://drive.google.com/open?id=0B7HWz ... Wl4QzMzSVk
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 13 лютого 2017, 14:04

Додатково повідомляю, що мною були розіслані на всі доступні мені е-ресурси Святопетрівського (формуми, групи viber, telegram, FB тощо), повідомлення із закликом до громади звертатись до своїх депутатів. Зміст повідомлення наступний:
Шановні сусіди, доброго дня! Звертаюсь до всіх хто підписував та/або просто знає про колективне звернення до сільради щодо організації альтернативних засобів пасажироперевезень з с. Святопетрівське до м. Києва та шкільних закладів, де ми просили провести громадські слухання з цього питання до 11.02.2017, з проханням. Зверніться будь-ласка до депутатів зі своїх округів, МОЖНА В УСНОМУ ПОРЯДКУ - ЦЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ЗАКОН, і попросіть їх щоб вони з кооперувались із іншими депутатами для написання колективного депутатського звернення до голови сіль.ради, оскільки сьогодні вже 09.02.2017 - і жодних об"яв чи повідомлень, принаймні я, ніде не бачив та не читав, про те, що збираються проводити громадські слухання 11.02.2017 немає.
У зверненні до депутатів прохання поставити наступні запитання:
1) На якій стадії розгляду знаходиться колективне звернення громади с.Святопетрівське, щодо проведення громадських слухань/збору підписів щодо організації альтернативних засобів пасажироперевезень з с.Святопетрівське до м. Києва та шкільних закладів, зареєстроване від 26.01.2017 року вхідний № 02-23/48.
2) Чи будуть проведені громадські слухання у суботній день до 11.02.2017 року? Якщо так, прохання запитати, якими засобами комунікації голова повідомляв про це громаду (об’яви, електронна розсилка на е-mail, е-платформи, сайт тощо)?
3) Якщо проведення громадських слухань не заплановане у суботній день до 11.02.2017 року, попросіть щоб голова на пряму або через депутатів повідомив причину? Крім цього, попросіть повідомити на яку дату у суботній день, заплановано проведення громадських слухань?
4) Крім цього, задайте запитання, якщо громадські слухання взагалі не плануються до проведення, нехай голова особисто або через деп.копус повідомить, які кроки з боку сільської ради будуть зроблені або вже зроблені у питанні організації альтернативних засобів пасажироперевезень з с.Святопетрівське до м. Києва та шкільних закладів? Якщо такі заходи вже були проведені, попросіть повідомити про їх результати?
Відразу уточню, що такого плану усні звернення я вже робив до моїх сусідів, які по сумісництву :-) є депутатами, але, на жаль відповіді не отримав, швидше за все через об'єктивні причини, ми всі люди і у них можуть бути більш важливіші справи. Тому і вирішив звернутись до вас бо ваша частина села також активно приймала участь у підписанні звернень. Аналогічний пост я розмістив у групі Петрівського кварталу.
Всім дякую та гарного дня.

Крім цього, мною було направлено аналогічного тексту звернення на депутата по моєму округу, Миколі Бугрову, який як завжди, за що йому окрема подяка та пошана, оперативно без будь-яких питань - написав просто: "Добре, все дізнаюсь і розповім". Такий вчинок та оперативне реагування дійсно варті ПОВАГИ та робиться людиною, яка свідомо пішла представляти інтереси громади!!!! Чекаю на відповідь, але вам все ж раджу звертатись і до своїх депутатів - пам'ятайте -
НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ І ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ Є НАРОД!!!
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 13 лютого 2017, 16:30

Нарешті оприлюднили список учасників робочої групи.

Робоча група з вивчення питання обґрунтованості збільшення тарифів на перевезення пасажирів автоперевізниками Київської області

Глова:
Манушевич Олег Леонідович виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури Київської облдержадміністрації, керівник робочої групи

Члени робочої групи:
Андронов Дмитро Костянтинович головний спеціаліст відділу пасажирського транспорту управління інфраструктури Київської облдержадміністрації

Ареф’єв Віталій Іванович голова асоціації „Автоперевізники Київщиниˮ (за згодою)

Герасименко Олег Олександрович член громадської ради при Київській обласній державній адміністрації (за згодою)

Дехтяр Марина Михайлівна громадський активіст с. Капітанівка Києво-Святошинського району (за згодою)

Злиденний Володимир Миколайович член громадської ради при Київській обласній державній адміністрації (за згодою)

Козирєв Святослав Миколайович громадський активіст с. Крюківщина Києво-Святошинського району (за згодою)

Крепак Денис Миколайович громадський активіст с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району (за згодою)

Лук’яненко Олександр Іванович член ради перевізників при Київській обласній державній адміністрації (за згодою)

МаксименкоГалина Олександрівна помічник депутата Вишневої міської ради Києво-Святошинського району (за згодою)

Мартиненко Людмила Миколаївна громадський активіст м. Вишневе Києво-Святошинського району (за згодою)

Нефьодов Сергій Іванович депутат Вишневої міської ради Києво-Святошинського району (за згодою)

Павленко Олексій Миколайович директор асоціації „Автоперевізники Київщиниˮ (за згодою)

Прохоренко Андрій Васильович начальник відділу пасажирського транспорту управління інфраструктури Київської облдержадміністрації

Розум Тамара Петрівна помічник депутата Вишневої міської ради Києво-Святошинського району (за згодою)

Сотніков Олег Леонідович член ради перевізників при Київській обласній державній адміністрації (за згодою)

Супруненко Ігор Іванович громадський активіст м.Боярка (за згодою)

Хоменко Микола Олександрович голова ради перевізників при Київській обласній державній адміністрації (за згодою)

Першоджерело - http://koda.gov.ua/normdoc/pro-utvorenn ... ivchenn-3/
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 13 лютого 2017, 21:52

Останні новини від діючих учасників робочої групи. Цитата посту Мартиненко Людмили: "13-те, нещасливе число)))
Так, сьогодні перевізники, знову підняли ціни! Це не їх перемога, це – їх змова як монополістів на ринку пасажирських перевезень, а влада на даному етапі неспроможна боротися з монополістами. Це глобальна проблема України!
Голова КОДА Горган О.Л. ще 6 лютого закликав знизити тариф до вироблення робочою групою економічно обґрунтованого тарифу. На фото 1 оголошення, яке погодили з перевізниками в КОДА, на фото 2 – те, яке розвісили в маршрутках. Знову обман!
Шановні перевізники! Не грайте з вогнем! І не потрібно нас залякувати! «Встречу в темном переулке» - залиште ці фрази з минулих бандитських років для себе! Ми вже побачили ваш рівень і в обслуговуванні, і в спілкуванні з людьми! Нас багато – і нас не подолати!
Робоча група працює в усіх напрямках. Засновників і «кришувальників» опублікують журналісти! Дякую їм за співпрацю! Ми йдемо до європейських стандартів обслуговування. Ваші «скотовози» нам скоро не потрібні будуть!
Робоча група в складі представників з Вишневого, Боярки, Крюківщини, Коцюбинського, Капітанівки, Петропавлівської Борщагівки, Дмитрівки працюють і відстоюють інтереси громади Київської області. Додатково залучаємо представника з Ірпеня, Святопетрівського, і з Борисполя.
З повагою, ініціативна група: ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість», ГО «ЗУБР», Правий сектор. Дякую партіям, які приєднались: Рух В.Наливайченка «Справедливість», «Свобода». Приєднуйтесь! Вас обрав народ!
Слава Україні! Змінюємо країну разом)))"

На моє запитання, кого саме з Святопетрівського долучили/долучають до групи, повідомили, що лише мене, хоча від громади, а саме за підписами депутатів, до робочої групи були делеговані 3-представники, і вони про це знали. а саме:
1) Драганов Андрій, мешканець села, депутат сільради
2) Воєвода Юрій, мешканець села
3) Мірошниченко Андрій мешканець села

Я запропонував включити трьох на що отримав відповідь - 1-н представник від 1-го нас.пункту. Відповідно, домовились щоб мене включили як постійного учасника роб.групи, інших два представники за можливості будуть підстраховувати, якщо у мене з певних причин не буде виходити бути присутнім на засіданнях.

Першоджерело - https://www.facebook.com/mila.gimn/post ... 2760094511
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 17 лютого 2017, 17:33

Цитата з посту Мартиненко Людмили:
"3-тє засідання робочої групи: компромісу нема!
Сьогодні, 16 лютого, втретє засідала робоча група. Перевізники вже втретє проігнорували засідання! Влада на них не має впливу!
Результат: 1) проголосували за звернення до Прем’єр-Міністра Гройсмана В. з приводу повернення норми державного регулювання цін на пасажирські перевезення (передадуть АТОвці особисто сьогодні). 2) внесли 5 перевізників - злісних здирників в графік перевірок КОДА, Держінспекції і т.д. 3) проголосували звернення про відшкодування пільговим категоріям вартості проїзду.
Підтримали ініціативу Манушевича О.Л., який висловив готовність КОДА організувати зустріч членів робочої групи з Гройсманом В.
Наступного тижня члени робочої групи включаються в процес перевірок з 05.00 ранку до 23.00.
Ініціативна група ГО учасників АТО «Справедливість», ЗУБР, Правий сектор у боротьбі за справедливі тарифи дякує всім представникам населених пунктів, які прийшли на мітинг під КОДА. Ваша підтримка просто необхідна була! Державні службовці не стояли у віконцях і не сміялися, а бігали, вражає той факт, що в КОДА зачинили двері і НІКОГО не пускали, навіть в хол погрітися! Знову вони не зробили висновків??? Знову Майдан???
Слава Україні!"
ПЕРШОДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/mila.gimn/post ... 9330526868

МОЇ ЗАПИТАННЯ ЛЮДМИЛІ (поки відповіді немає, але думаю, що вона передбачувана):
1) Мартиненко Людмила доброго дня. Утоніть будь-ласка склад робочої групи був розширений чи і у цей раз це прохання було проігноровано з боку ОДА? Якщо розширено чи зафіксовано офіційно (бажано скан чи фото протоколу) - інфо необхідна для звіту перед громадою, що у нас є офіційне право голосу. Дякую.

МОЇ ДУМКИ З ПРИВОДУ СЬОГОДНІШНЬОГО, ТАК ЗВАНОГО ЗАСІДАННЯ РОБ.ГРУПИ, КУДИ НІКОГО НЕ ПУСТИЛИ:
І ще як на мене, повторюсь моя особиста думка, але думка як звичайного громадянина України, забагато прапорів та надмірна політизація процесу переговорів громади з владою. Чесно кажучи трішки приїлись ці прапори та політ.сили. Думаю було б набагато більше ефекту як би там були просто люди з чіткими вимогами на плакатах на-кшталт:
1) Вимагаємо відкритого конкурсу (а не Горган виконай обіцянку)
2) Запуск комунального транспорту (а не влада почуй громаду)
3) ....
Прошу не сприймати мої слова як критику, ви молодці - я просто озвучив своє враження, як пересічного громадянина, який подивився фото та відео.
Як на мене потрібно позбавлятись від штампу та стереотипу, що без політ сил нікуди - ГРОМАДА Є САМОДОСТАТНІМ СУБ'ЄКТОМ ЯКИЙ МОЖЕ ВЕСТИ ПРЯМИЙ ТА ПОВНОЦІННИЙ ДІАЛОГ З ОДА.
Просто наявність політ сил, на мою думку, призводить до вже заїздженої реакції - "ЗНОВУ ДО ВИБОРІВ ГОТУЮТЬСЯ!!!! ПРОЙДУТЬ ВИБОРИ І ЗНОВУ ВСЕ ЗАСПОКОЇТЬСЯ І ЛЮДИ ЗАЛИШАТЬСЯ ЗНОВУ САМ НА САМ ІЗ СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ"

Для цього, як раз і пропоную деполітизувати діалог громади з ОДА, щоб унеможливити такого роду висловлювання у пересічних людей і звести нанівець стереотип - ЩОБ БЕЗ ПАРТІЙ НІКУДИ!!!!

ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮСЬ В ЦИТУВАННІ ст.5 Конституції України - НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ ТА ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ Є НАРОД!!!!
Востаннє редагувалось Miroshnichenko A в 18 лютого 2017, 00:01, всього редагувалось 1 раз.
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 17 лютого 2017, 20:20

Цитата посту Али Збанацької, учасника роб.групи та активного учасника акцій протесту:
"Звернення вже у Прем'єр-міністра України!
Представники Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані на зібранні в Кабміні з нагоди вшануванування третьої річниці трагічних подій на Майдані та перемоги Революції Гідності передали сьогодні "Звернення" членів робочої групи з вивчення питання обґрунтованості збільшення тарифів на перевезення Прем'єр-міністру України Volodymyr Groysman На заході були присутні Павло Розенко, Андрій Рева та інші члени Уряду України.
Олександр Жамойдо, прокоментував зміст та вимоги даного документу, бо добре володіє питанням, адже він приймає активну участь у боротьбі з перевізниками, що затвердили здирницькі тарифи на проїзд у маршрутних автобусах. Усунення корупційної складової проведення конкурсів, позбавлення перевізників монопольного права на перевезення, ось основні завдання, як законодавчо забезпечити право виходу на ринок альтернативних гравців.
Діалог з керманичами був непростий, Олександр відверто повідомив про ознаки монопольної змови між перевізниками, та про тіньову сторону цього бізнесу, про корупційні складові конкурсів на перевезення. Є необхідність скасування постанови №240 від 25.03.2015р., та тимчасово (до комплексного визначення питання тарифоутворення на пасажирські перевезення) повернутись до державного регулювання цін на приміські та міжміські пасажирські перевезення.
Volodymyr Groysman даний документ прийняв, та повідомив про те, що питання не буде залишене без уваги.
Члени робочої групи продовжують працювати!
Мирні Акції протесту, що відбулися 17.02.2017р. під Київська обласна державна адміністрація це сигнал владі, що затягування вирішення проблем пасажирських перевезень призведе до посилення напруги у простих громадан, які щоденно користуються послугами міжміських та приміських перевезень."

ПЕРШОДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1225058731
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 24 лютого 2017, 15:30

Шановна громадо!

26.02.2017 року закінчується термін відповіді сільради на наше з вами колективне звернення про організацію альтернативних маршрутів у ранкові/вечірні години пік з села до Києва та з Києва до села. Сподіваюсь, що міська влада не проігнорує своїх виборців та надасть відповідь коли та в який із запропонованих способів (у нашому зверненні їх було два) буде проведено опитування громади щодо деталей організації альтернативних перевезень.

Крім цього, хочу вам повідомити, що наша ініціатива з приводу громадських слухань була підтримана і громадою з м. Ірпінь. Сподіваюсь у них місцева влада буде більш відкритою та оперативнішою в цьому питанні.

Ось посилання на цікавий матеріал і підтвердження моїх слів з приводу громадських слухань.

Першоджерело http://irpen.net.ua/item/2102-perevizni ... kh-tarifiv
Miroshnichenko A

Я родом із:

Повідомлення Miroshnichenko A » 24 лютого 2017, 15:37

Також повідомляю, що у роботі, так званої, робочої групи - НІЧОГО НОВОГО.

Прямий текст посту Мартиненко Людмили: "4-те засідання робочої групи: вривається терпець!
Сьогодні, 23 лютого, вчетверте засідала робоча група. Перевізники і на цей раз проігнорували засідання! У членів робочої групи та у людей по всій Київській області, які нас підтримують і слідкують за кожним кроком, вривається терпець! Одні пропонують піти під Кабінет Міністрів України з шинами, другі – організувати круглий стіл із залученням всіх-всіх-всіх, треті – готують конструктивні пропозиції та надсилають нам і мають надію на позитивні зміни і результати від робочої групи.
1-й заступник Голови КОДА Савченко О.І. як державний службовець взяв на себе відповідальність у боротьбі з перевізниками за зниження тарифів. МИ як громада, члени робочої групи також несемо відповідальність і НЕ ЗУПИНИМОСЬ, поки ЗДИРНИЦЬКІ ТАРИФИ не буде ЗНИЖЕНО!
Журналістів на засідання не пустили! Ми наполягаємо на присутності журналістів! Нам не має чого приховувати!
Про результати: проголосували за перевірку «загадкових» маршрутів, перевірку квитків встановленого зразка, вартість проїзду зазначити як одну з вимог проведення конкурсу/тендеру.
Ініціативна група ГО учасників АТО «Справедливість» і Правий сектор у боротьбі за справедливі тарифи дякує всім представникам населених пунктів Київщини за надіслані та висловлені пропозиції.
P.S.: ГО «ЗУБР» із-зі своїх внутрішніх сварок розколовся і деякі його члени 21.02.17 прийняли рішення блокувати засідання робочої групи. Ми, ініціативна група, розцінили таку позицію як провокацію і, можливо, роботу на благо перевізників! У зв’язку з цим, співпраця з ГО ЗУБР припинилася ще 21 лютого. Дякуємо, Людо, Олександре і Вітя, що ви були з нами!"

Мої запитання Людмилі:
"Мартиненко Людмила повідомте будь-ласка чи є окрім обіцянок, та направлених пропозицій з боку РГ - хоч якийсь конструктив та розуміння того, в якій перспективі в даному питанні буде поставлена крапка в одному з питань:
1) тарифи не обґрунтовані - зниження до обґрунтованого рівня
2) тарифи обґрунтовані - платимо як і платили.

Крім цього, прошу повідомити, чи є якісь результати досліджень обґрунтованості тарифів з боку експертної групи?

Дякую та гарного дня."

Крім цього, задав цікаві запитання представнику Асоціації перевізників, цитата мого посту:
" Алексей Павленко доброго дня. Я вас попрошу більш толерантно звертатись до ваших опонентів (в особі робочої групи) та громади, оскільки це вас не прикрашає та не надає жодної переваги у переговорах, А ВОНА ВАМ ОЙ ЯК ПОТРІБНА!!!!

Якщо відповідати на ваше запитання, з мого боку не як представника робочої групи, а як людини, яка дозволяє вам заробляти кошти і тим самим забезпечувати вам та вашим підлеглим свої людські потреби, повідомлю наступне:
1) чи потрібно зацікавленій стороні окреме запрошення на будь-які переговори, в нашому випадку засідання РГ, про які знає вся область і всі перевізники (в т.ч. Асоціація перевізників). Тим паче, що дні проведення засідань з самого першого засідання не змінювались. Я думаю, що ви як зацікавлена сторона повинні постійно моніторити це питання і ваш представник або ви маєте завжди бути присутнім на цих засіданнях.
2) з приводу підтверджень з ОДА щодо ваших запрошень - то відповідь у п.1

А тепер у мене до вас особисто запитання - уточніть будь ласка:
1) чи є у вас висновок експертної комісії з приводу обґрунтованості тарифів на проїзд (не ваш чи перевізників, а саме експертної комісії)? Якщо так прохання його прокоментувати та надати відповідь громаді: ОБГРУНТВАНІ ТАРИФИ ЧИ НІ. Якщо такого висновку у вас ще немає, тоді питання переходить у режим очікування і має бути вами прокоментовано з моменту отримання такого висновку.

2) чи готова буде асоціація долучитись до одного ДУЖЕ НЕОБХДІНОГО ЯК ПЕРЕВІЗНИКАМ ТАК І ГРОМАДІ - ПРОЕКТУ (на даний час знаходиться на завершальній стадії підготовки до його проведення), ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ВИЗНАЧИТИ ПАСАЖИРОПОТІК ІЗ ТОЧНІСТЮ В 99,99% НА МІЖМІСЬКИХ МАРШРУТАХ ОБЛАСТІ? Якщо так, прошу вас написати або тут або у приватній смс для обговорення деталей. Якщо не бажаєте, тоді ви все одно будете приймати в цьому проекті участь але вже ВИМУШЕНО :-), просто при першому варіанті ми зекономимо самий дорогий ресурс який у нас є - ЧАС!!!!

Заздалегідь вдячний за конструктив у майбутньому діалозі, сподіваюсь ви розумієте про що йде мова  

Дякую та гарного дня."

ПЕРШОДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/mila.gimn/post ... 2521284685
Miroshnichenko A

Я родом із:

Далі

Повернутись до Новини в Петрівському

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей