[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
• Перегляд теми - Экобуд- наша самая большая проблема.

Экобуд- наша самая большая проблема.

Для спілкування інвесторів 5-ї черги будинку по вул. Тепличній, 42

Re: Экобуд- наша самая большая проблема.

Повідомлення kuzya » 09 квітня 2012, 12:30

Добрий день. Допоміжіть порадою чи дайте зсилку на обговорення моєї проблеми. Маємо проблему з оформленням права власності на квартиру. Ситуація наступна: підписали акт прийому-передачі (21 грудня 2011 року), отримали витяг з протоколу засідяння сільради датований 18 жовтня 2011 року. Документи в БТІ не прийняли і скзали переробити дату акту чи витягу (дата акту не повинна бути пізніша аніж дата витягу з протоколу Сільради).
1) В ЖІ та Екободі сказали, що не можуть переробити акт прийому-передачі.
2) Сільрада не може винести рішення та переробити витяг з протоколу без прохання замовника будівництва («Бастіон», Строітєльов Микола Миколайович).
3) Микола Миколайович не хоче подавати прохання в Сільраду, так як вважає такі дії неправомірними, адже всі недоліки будівництва не усунено, а значить не можна оформляти право власності на таку квартиру.
Короче кажучи, на перший погляд безвихідна ситуація. Буду вдячна за будь-яку інформацію та допомогу. Завчасно дякую.
kuzya

Повідомлення: 8
Живу в Петрівському з: 21 квітня 2011
З будинку: Теплична 42

Повідомлення Дана » 09 квітня 2012, 16:10

Мне лично и еще некоторым инвесторам при подписании акта приема-передачи в Экобуде на руки выдали акты БЕЗ ДАТЫ!!! Для того, чтобы мы сами ее туда вписали после того, как заберем решение сельрады и увидим дату решения сессии. После чего, дату мы сами вписывали в акт или оставляли без даты до подачи в БТИ ;) ;) ;) Я так с сделала, дату мне поставили сами инспектора в БТИ, чтобы все было правильно и вопросов не возникло.
А так, БТИ Вам действительно будет постоянно возвращать документы. Советую подъехать в Экобуд и переделать акты с открытой датой. Удачи! ;)Звоните в Экобуд, договаривайтесь, Вам нужна Катя, Вы у нее уже были ;)
Востаннє редагувалось Дана в 09 квітня 2012, 18:03, всього редагувалось 1 раз.
Дана

Повідомлення: 313
Живу в Петрівському з: 01 вересня 2009
Я родом із:

Повідомлення kuzya » 09 квітня 2012, 17:12

Екобуд зараз нічого не дає і не робить. Тіпа, процедура банкрутства і всьо - глухо!!! В цьому вся загвоздка
kuzya

Повідомлення: 8
Живу в Петрівському з: 21 квітня 2011

Повідомлення Дана » 09 квітня 2012, 17:29

Такой прикол у них был всегда, все 3года как я их знаю :? Но надо на них наступать и давить иначе Вы долго будете получать свои документы. Звоните узнавайте когда будет Катя и прямо в наглую к ней в кабинет, другого выхода я просто не вижу. Еще можете находясь в Экобуде в наглую звонить Соботу и с криками требовать. Вот только номер Сорбота где-то потеряла, но форумчане подскажут-это не беда. А Катя в принципе не плохая девочка, Вы просто заявите, что не уйдете от туда пока они не сделают. А банкрот он или нет сейчас, к Вам это отношения не имеет. Решение сессии было принято еще до банкротства и они ОБЯЗАНЫ были подписать акт приема-передачи с Вами сразу после сессии в 2010году, а не до ;) по закону и по логике.
Дана

Я родом із:

Повідомлення POL » 18 квітня 2012, 08:12

POL

Повідомлення: 104
Живу в Петрівському з: 0- 0-2011

Повідомлення Дана » 18 квітня 2012, 09:59

Короче говоря, розварованые деньги от недостроев в Киеве -это "честная" стабильная прибыль всего нашего государства!Все в доле! хочу заметить, что ЖИ тоже получается в этой банде, так же как и Экобуд и все остальные.
Уважаемые инвесторы, надо идти к Попову! С кучей заявлений и временно прописаться там!
Купившим квартиры у Экобуда тем более полезно объединиться и подать общее заявление Попову и иск в суд на Экобуд за невозращенные деньги по метражу пока еще Экобуд не признан банкротом!Суд пока отказывает Экобуду в липовом банкротстве.
Чего сидим? Кого ждем? Господа Бога? ;)
Дана

Я родом із:

Повідомлення Roman VI » 18 квітня 2012, 13:18

Кто готов принять участие - откликнитесь!

Асоціація Допомоги Постраждалим Інвесторам <info@investhelp.com.ua>
Руслана Величко <ruslana.velychko@gmail.com>

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ

Всеукраїнська акція протесту «Марш безквартирних інвесторів»
Формат акції – мітинг перед будівлею Кабінету Міністрів України, потім під Апаратом Президента.
Дата та час проведення – 25 квітня 2012 року, 10:00. (Збір о 9:30 біля готелю «Дніпро»).
Організатор – ініціативна група об’єднань інвесторів з різних об’єктів (список додається).
Вимоги:
1. Утворити комісію при Кабінеті Міністрів для вирішення питань щодо добудови проблемних об’єктів нерухомості. До комісії внести МВД, Прокуратуру, СБУ. (формат комісії – 5 представників від інвесторів, 5-7 від орг. влади.)
2. Вжити реальних заходів для притягнення до відповідальності осіб, внаслідок дій яких інвесторам в будівництво була заподіяна шкода.
3. Вжити заходів щодо першочергового поліпшення житлових умов осіб, що постраждали від протиправних дій забудовників.

Пропозиції, що надійшли від інвесторів на електронку:
1. Збільшення державного фінансування на програму....
2.Надання Держпідтримки для недобудов молодіжки
3.Списання боргів у разі неможливості поверненню коштів
4. Законодательное усиление ответственности Застройщика перед Инвестором вплоть до уголовной.
5. Выдача кредитов жителям из Киевской области, пожелавшим получить квартиры в Киеве, по утвержденной граничной стоимости для Киева – 7990 грн.
6. Создание специального механизма предполагающего выкуп государством
недостроев с последующим строительством и реализацией части непроданых площадей, за
счет чего и компенсируется первоначальное вложение.
7. Учредителей и руководство фирм, не выполнивших своих обязательств, пороть нещадно и привселюдно в назидание потомкам.
8. Кредитні канікули.

План дій:
9:00 – збираються організатори по кожному об’єкту.
9:30 – збираються інвестори і починають складати списки. Записуються спікери (10-15 чол.). Тому бажаючі, будь ласка, повідомте заздалегідь.
9:50 – починається марш під Кабінет Міністрів України.
10:00 – 10:45 – акція під Кабінетом Міністрів.
11:00 – акція під Апаратом Президента.
12:00 – завершення акції.

Для акції просимо вас підготувати табличку від кожного об’єкту (назва об’єкту/місце знаходження). Можливо у когось уже є плакати візьміть їх.
Визначте від вашого об’єкту відповідальну особу, котра буде складати попередні списки інвесторів та список на місці. НАГАДАЄМО!!! Що списки дуже важливі, адже тільки ті інвестори, котрі прийдуть на акцію та хочуть вирішити своє питання будуть представлятись при створеній комісії. В результаті вони ж першочергово отримають свої квартири.
Визначених відповідальних осіб просимо звернутись до нас.
Для того щоб зареєструвати акцію нам потрібні ще громадські організації. У кого вони є, теж зв’яжіться з нами.
Нагадую, що часу залишилось дуже мало, тому нам потрібно діяти організовано для досягнення нашої мети та вирішення наших проблем.

Всі хто входить в оргкомітет акції прошу бути присутніми. На разі ми всі зав’язані і давайте не будемо підводити один одного.
Дякую.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам»
http://www.investhelp.com.ua
Глупец ищет счастья вдали, мудрый растит его рядом с собой!
Roman VI

Повідомлення: 347
Живу в Петрівському з: 01 березня 2008
Я родом із:

Повідомлення amid » 18 квітня 2012, 15:18

amid

Повідомлення: 242
Живу в Петрівському з: 15 серпня 2012

Повідомлення Дана » 18 квітня 2012, 20:31

От нашего недостроя желающие поучаствовать в акции есть? А должно быть много! Сколько нам еще жить в недострое не принятом на баланс, без постоянной воды с недоделанной канализацией и т.д.
А 4 очередь должна вообще быть в первых рядах! ;)
Дана

Я родом із:

Повідомлення denys » 23 квітня 2012, 21:31

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=9331CE0637838590C72B1A4555246A4D?art_id=245135859&cat_id=244276512
denys

Повідомлення: 99

Поперед.

Повернутись до Теплична 42, п`ята черга (секція 4, 5, 6, 7, 8)

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей